Jump to content

Recommended Posts

Nume: imyobg
Numele celui reclamat?: Nu stiu cine mi-a dat ban
De ce faci această reclamație?: Pentru ca unul din staff-ul vostru mi-a dat ban fara motiv , nu mi-a cerut nimic . /wg , /ss, nici bine nu am intrat pe server si mi-a dat ban (motiv aimbot ) + am cs-ul de pe steam...
Dovezi: https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=1989582 ; https://imgur.com/a/YR3Il0q

Mutat la categoria buna.

W3N1GcN.gif

1 hour ago, ITYTINick said:

In poza se vede clar ca bot-ul ti-a dat ban pentru aim.

Ai un istoric destul de rosu la wargods.

Din partea mea e  CONTRA!

Exact , am un wg rosu , deoarece am avut ceva probleme la windows si imi iesea wg rosu , de la cs piratat ... dar de cand m-am mutat pe steam cs .. gen l-am cumparat .. nu mai am probleme.

Eu cred ca nu a fost probleme la windows, daca era nu iti dădea cu roșu, apărea cu galben, adică unknown. Tu ori sti sa iti bagi hack in cs ori ai luat un cs random de pe internet. Nu stiu ce sa zic, CONTRA! Imi pare rău. 

EDIT: ți-am verificat toate fisierele, si ai numai unknown. 

Edited by (MiX)

76561198961870862.png

mPgLKK.gif

1 hour ago, (MiX) said:

Eu cred ca nu a fost probleme la windows, daca era nu iti dădea cu roșu, apărea cu galben, adică unknown. Tu ori sti sa iti bagi hack in cs ori ai luat un cs random de pe internet. Nu stiu ce sa zic, CONTRA! Imi pare rău. 

EDIT: ți-am verificat toate fisierele, si ai numai unknown. 

mna csf am jucat si eu intradevar cu un cs luat de pe net random si era fake steam asa se numea.... si ala imi da de-a erroare la wg ca iesea cu Rosu dar nu am mai jucat cu el de cand am steam ul  mna cu coduri nu umblu 

5 hours ago, imyobg said:

Edited by imyobg

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...