Jump to content
Servere Promovate

Bun venit pe Crashed Romania!

Suntem o echipă de tineri care ne dorim să revoluționăm istoria Counter-Strike prin vibeul oferit și prin dorința de a nu lăsa să moară un joc care a lăsat semne în copilăriile noastre.

Welcome to Crashed Romania!

We are a teenager team who wants to perform and create a new era in Counter Strike ! We hope to build an good vibe for all our players and we waiting for you to enter on our servers ! Unleash the gamer inside you !

[REZOLVAT]Reclamatie Valorosu ,ReH...

Recommended Posts

Nick:jDw *DeXter. si jDw* FaNatic
Nick-ul celui reclamat:Valorosu si domnul Reh.
Dovada: Martor abdomination si jDw *FaNatic 
Motiv:Am intrat frumos cu fratele meu jDw* FaNatic. sa jucam un mix si era full serverul sa schimbat harta si am zis sa iasa unu care a jucat de 5 ore sa intre si alti , dupa cineva a spus sa joace cand o sa ies eu de pe server , acela fiind un jucator obisnuit care nu avea grad nici de cum  pe ts nu m-am luat de Valorosu si de ReH dupa a iesit cu scandal ma injurat de mama , mia zis ca maicamia cara ziare , dupa mia dat ban mie 1 ora motiv limbaj , dupa aceea , jDw* FaNatic ia zis de ce iai dat dan , si domnu Reh ia dat imediat ban si lui jDw*FaNatic motiv codat.

Salut ,  Sustin tot ce sa scris mai sus , am fost acolo . adevarat ca au fost injuraturi din ambele parti , dar injuraturile au plecat in momentul in care s-a facut gluma cu : mata care ziare : urat foarte urat . Tu ca moderator trebuie sa sti cum sa folosesti gradu ala , sa dai dovada de educatie , nu sa plece mistou de la tin.  sa nu mai zic ca mistourile sau tinut in lant si la adresa mea . Deci propun scoaterea gradelor , asa ca pe viitor calm . Astept un reply si din partea lu pauza . multumesc frumos de intelegere , CU RESPECT 

• Thanks 1

Erau vreo 18 pe ts, daca nu si mai multi, asta o treaba, printre care si eu si abdo.

Ai spus sa iasa unu care a jucat, insa tu nu aveai de unde sa stii ca se joaca de 5 ore (era al doilea mix, cel mult al treilea - desi tind sa cred ca era doar al doilea).

Comentarii au fost de la ReH, Valorosu si $$$$$$ (primii doi avand grad pe ts si toti 3 admin pe servere).

Fii fair pana la capat si sustine ce a spus si abdo, injuriile au venit din ambele parti, dar in prealabil faza a fost in felul urmator:

- tu ai spus sa iasa unii de pe server sa intri si tu si ca mai ai un om si nu ai loc.

- ti s-a spus exact de catre $$$ sau aproximativ: o sa iesim noi sa te joci tu cand o sa vrem ... (in sensul ca ti-au dat de inteles ca nu vor iesi).

- tu ai fost primul care a injurat la replica asta ceva cu xxxx mea sau de mama (memoria m-a lasat pentru ca intre timp faceam si altceva la acel moment).

- dupa te-a injurat ReH si cu $$$$$$, si apoi tot ReH ti-a dat si banul timp de 1 ora, intre timp intervenind si fratele tau, care si el a fost banat pentru acelasi aspect pe ts, tot 1 ora.

Valorosu doar a sustinut ca unul dintre voi a injurat cand nu s-a vrut sa vi se faca loc pe server.

Nu imi aduc aminte daca Fanatic a injurat, insa ban a primit, e drept.

Eu le-am spus baietilor imediat dupa ban si pe steam si pe camera ca nu a fost ok ca au raspuns la injuraturi si ca trebuia sa vina direct cu banul, fara alte comentarii tocmai pentru ca se intampla a doua oara sa se ajunga mai sus iar mie nu imi place tiganeala si sunt mai dintr-o bucata.  Ori acceptam sa ne injuram si atunci nu dai ban (daca suntem baieti - ca pana la urma nu suntem copii de 12 ani), ori nu accepti si ii dai ban fara discutii.

Mai presus de toate, fii om ! Atat de simplu si totusi atat de complicat 😉

16 hours ago, PauzaLiaf said:

Erau vreo 18 pe ts, daca nu si mai multi, asta o treaba, printre care si eu si abdo.

Ai spus sa iasa unu care a jucat, insa tu nu aveai de unde sa stii ca se joaca de 5 ore (era al doilea mix, cel mult al treilea - desi tind sa cred ca era doar al doilea).

Comentarii au fost de la ReH, Valorosu si $$$$$$ (primii doi avand grad pe ts si toti 3 admin pe servere).

Fii fair pana la capat si sustine ce a spus si abdo, injuriile au venit din ambele parti, dar in prealabil faza a fost in felul urmator:

- tu ai spus sa iasa unii de pe server sa intri si tu si ca mai ai un om si nu ai loc.

- ti s-a spus exact de catre $$$ sau aproximativ: o sa iesim noi sa te joci tu cand o sa vrem ... (in sensul ca ti-au dat de inteles ca nu vor iesi).

- tu ai fost primul care a injurat la replica asta ceva cu xxxx mea sau de mama (memoria m-a lasat pentru ca intre timp faceam si altceva la acel moment).

- dupa te-a injurat ReH si cu $$$$$$, si apoi tot ReH ti-a dat si banul timp de 1 ora, intre timp intervenind si fratele tau, care si el a fost banat pentru acelasi aspect pe ts, tot 1 ora.

Valorosu doar a sustinut ca unul dintre voi a injurat cand nu s-a vrut sa vi se faca loc pe server.

Nu imi aduc aminte daca Fanatic a injurat, insa ban a primit, e drept.

Eu le-am spus baietilor imediat dupa ban si pe steam si pe camera ca nu a fost ok ca au raspuns la injuraturi si ca trebuia sa vina direct cu banul, fara alte comentarii tocmai pentru ca se intampla a doua oara sa se ajunga mai sus iar mie nu imi place tiganeala si sunt mai dintr-o bucata.  Ori acceptam sa ne injuram si atunci nu dai ban (daca suntem baieti - ca pana la urma nu suntem copii de 12 ani), ori nu accepti si ii dai ban fara discutii.

Imi cer scuze ca ma bag peste tine Pauza, dar trebuie

1.Nu conteaza ca joaca de 5  ore si ca e al doilea mix , atata timp cat sau jucat de 2 ori aceeasi jucatori e normal sa mai iasa ca si alti jucatori asteapta .

2.Am spus frumos , ok sa iasa ce care au jucat de mai mult timp , sa intre si altii care nu au jucat , ok.

3.Nu am injurat moderatori sau stafuu ts3, sa fie clar daca ti ti se pare normal sa vina alti oamenii de pe alta comunitate si sa faca panarama ,si sa ne ia la misto e fix problema ta , si cei care detin grade pe ts3 sa ne baneze tot pe noi care jucam de atat timp aici , mie unu nu  mi se pare normal .

4.Da am injurat dupa ce mis sa zis gluma cu citez :: mars ca ma-ta cara ziare si ca sa-mi bag pul* in ma-ta : mie unu nu mi se pare norma, nu aceept asa ceva .

5. Cand am zis sa iasa de pe server care au jucat , si dupa ce mi sa dat duma de sus am zis citez :Ai ca da sa-mi bag pula ce oamenii.

6.Pauza nu am nimic cu tine si cu ceii care detin grade pe ts3 , dar vreau sa stiu daca cei care erau de pe alta comunitate care faceau misto , si dadeau cu dume din ale nesimtite daca au primit ban.?
7.ReH daca detine moderator cu ce motiv ma injura el pe mine , eu aveam treaba cu el ? Eu aveam treaba cu prietenii lui adusi de pe alta comunitate .

8.Ok am luat eu ban 1 ora pe motiv limbaj , am injurat dupa ce am fost provacat , dar daca Fanatic ia spus citez :De ce iai dat ban ma ; dupa domnu moderator ia dat ban pe motiv CODAT . De ce? Ti se pare normal.

9.Daca face un copil de 10 ani cerere pe forum pentru grad ts , si el are un limbaj ne adecvat , ii acorzi gradu ?

10.Cei care mau injurat , pe teamspeak Pauza pune si tu screenshoot ca au primit si iei ban atunci.La aceeasi ora cand am primit eu ban ieri .

SI CU ASTA AM INCHEIAT MULTUMESC FRUMOS .

Edited by jDw.DeXter
  • Uraganu changed the title to [REZOLVAT]Reclamatie Valorosu ,ReH...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...