[ACCEPTAT] Reclamatie MACY MACY MACY

Recommended Posts

1. Numele tau pe server: NICOLETA
  2. Ora și date aproximative: mai devreme, nu stiu
  3. Serverul pe care se juca: - 
  4. Număr de abur numeric (al tau):
  5. Steam id numerical (al playerului reclamat - folosind comanda status pe sever):
  6. Motivul reclamatiei: limbaj 
  7. Dovezile care sa sustina motivul reclamatiei: LyzBzRB.png?fb
  8.  
  • Like 1

Ai facut reclamația asta aiurea, prima oara trebuia sa fiu sancționat cu kick. Data viitoare sa pui dovada ta nu primită de la altii, snapshotul asta e după aprox 20 min după ban, am intrat la baieti pe mix2 sa mi scoată banul. Vad ca unii stati greu cu jocu Și caterinca:)))) hai bafta

• Haha 1

4 hours ago, martipanex said:

Ai facut reclamația asta aiurea, prima oara trebuia sa fiu sancționat cu kick. Data viitoare sa pui dovada ta nu primită de la altii, snapshotul asta și după aprox 20 min după ban, am intrat la baieti pe mix2 sa mi scoată banul. Vad ca unii sunt greu cu jocul Și caterinca :)))) hai bafta

Nu vreau sa fac dublu post dar fie.

Eu nu eram pe server atunci. Nu am ce sa iti fac. Vorbesti aiurea si ma si jignesti in loc sa imi spui toate problemele fata n fata sau Printr-o reclamatie pe forum. Tura viitoare ai grija la limbaj. Daca nu vedeam prin discutia de aici sigur afla altcineva prin Log-uri. Pentru limbajul de pe server se da direct ban, pe teamspeak se da kick si dupa ban 1 h daca continui cu jignirile. 

Edited by NICOLETA

17 minutes ago, NICOLETA said:

Nu vreau sa fac dublu post dar fie.

Eu nu eram pe server atunci. Nu am ce sa iti fac. Vorbesti aiurea si ma si jignesti in loc sa imi spui toate problemele fata n fata sau Printr-o reclamatie pe forum. Tura viitoare ai grija la limbaj. Daca nu vedeam prin discutia de aici sigur afla altcineva prin Log-uri. Pentru limbajul de pe server se da direct ban, pe teamspeak se da kick si dupa ban 1 h daca continui cu jignirile. 

draga dacă îți spun toate problemele in față nu mai iesi din casa o săptămâna. Eu nu s genul care sa vina pe forum și sa facă reclamație pentru o aiureala. Sa se uite prin log uri ca in TIMPUL MIXULUI AL NOSTRU nu te am înjurat și îmi dai direct ban. Intru și eu seara sa ma relaxez la un cs dar nu pot de uni ca tine și Rashen :)) q Tab și ENTER pe viitor. V am pupat salpa

• Haha 2

Daca asa zici tu ca te relaxezi https://imgur.com/a/kkSUs6f imi pare rau pentru tine.Nu e prima data cand ai arogante proaste,astea poti sa le faci cu cine iti permiti nu cu oricine.

• Like 1
  • Haha 1

King : -1 trebuia sa sanctionezi.

MACY: Ban 1 ora

Data viitoare faceti glume doar cu cine va permite. Indiferent daca sunt sarate sau nu (glumele) - altfel asumati-va ca unii se pot simti jigniti si doar daca ii numiti nesimtiti si va pot da ban.

• Like 2

Mai presus de toate, fii om ! Atat de simplu si totusi atat de complicat 😉

• PauzaLiaf changed the title to [ACCEPTAT] Reclamatie MACY MACY MACY
  • PauzaLiaf locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.