Jump to content
keyboard_arrow_down
account_circle Sign In

Sign In

person_add Sign Up

👾 Căutăm personal

Dacă ești activ, prietenos și știi cum să îți faci treaba

aplică pentru una dintre funcțiile disponibile.

📚 Rămâi cu noi

Știm că îți place forumul și vrei să stai cât mai mult cu noi

de asta îți recomandăm să citești regulamentul.

Sign in to follow this  
RazVaN1`

reclamatie ILegend

Recommended Posts

1.   Nick-ul Dvs. : RazVaN
  2.  Nick-ul adminului reclamat : ILegend
  3.  Povestiti ce s-a intamplat in acel moment : eu cu legend eram intr.o concureta pentru topul sv si el a vazut ca il tot intrec si a inceput sa caute motive sa ma baneze pana la urma mi.a cerut ss si a zis ca sta 5 minute si cica a stat cam 8 minute si a zis gara ban si inainte sa imi dea banul am  reusit sa trimit ss dar degeaba ca in urmatoarele 2 secunde dupa ce am trimis ss am luat ban, si pe discord a spus adevaratul motiv pentru care o sa imi dea ban. a spus in felul urmator: "o sa vedeti pe data de 26-27" du pare unul de pe discord a zis "vip" si dupa acee m.am interaseat potin si pe data de 26 se incheie concursul organizat de vlad si eu voia sa fie top 3 ca sa ia vipul 
  4.  O dovada concreta care sa ateste ca reclamatia nu este nefondata : https://imgur.com/a/Mh6MbxI nu stiu cat de bine se vede... pozele le.am primit de la cineva ca eu nu am apucat sa mai fac si ss ca am fost dat afara din clan s am incercat sa reintru dar ma tot scotea si pana la urma m.a banat

Eu nu stiu ce sa votez mai astept pareri.I-as da pro pentru ca a dat ban pentru interese si i-as da si contra pentru ca este un baiat bun si se descurca bine ca si admin.

Nu stiu ce se intampla aici dar eu iti zic Contra!

7 hours ago, RazVaN1` said:

Edited by RazVaN1`

adminul llegend nu mai face parte din staff.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this